Sitemizdeki Tüm Filmler Bakımdadır

Yıldızlara Doğru

Altyazılı

Yıldızlara Doğru

Yönetmen:
James Gray
Senaryo:
Oyuncular:
Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga
Ülke:
ABD
Yılı:
2019

Sizde benim gibi uzun zamandır etkileyici bir hikayesi olan film mi arıyordunuz? O zaman tam yerindesiniz… Bilim Kurgu kategorisini şenlendiren Yıldızlara Doğru filminde neler olacakmış bakalım. Yıldızlara Doğru filminde neler olacak ve oyuncular kim?
Direkt olarak konuya giriyorum, Brad Pitt. Başrol karaktere can veren Hoolywood starı Pitt, uzun zamandır hayranlarının gözü önünde değildi. Uzun bir bekleyişten sonra tekrardan sinemada yüzünü gösteren usta ve yakışıklı oyuncu Pitt, Tommy Lee Jones ve Ruth Negga ile rolleri paylaşıyor.
Hem asker hemde oldukça zeki bir mühendis olan adam neredeyse 20 yılı geçkin süredir babasını bulmanın hayalini yaşamakta. Ancak onun bir uzay görevinde kaybolduğunu da ortaya koyarsak bu hayal, hayal olarak kalmaya devam edecek gibi. Fakat artık bu konuda bir şeyler yapması gerektiğini düşünecek ve babasını bulmak için yola koyulacaktır. Özetle; babasını galakside arayan bir adamın hikayesini izleyeceğiz. Yıldızlara Doğru ismide film ile tam olarak bağdaşmış desek doğrudur. Keyifli seyirler dileriz. Yorum yapmayı ihmal etmeyeceğinizi düşünüyoruz 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.