Sitemizdeki Tüm Filmler Bakımdadır

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle

Dublaj

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izle

Yönetmen:
David Leitch
Senaryo:
Oyuncular:
Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba
Ülke:
ABD
Yılı:
2020

Sayısız site arasında en temiz kullanıma sahip divxfilmler2.com adresinde, Türkçe dublaj ve 1080p full HD kalitede Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw izleyebilirsiniz. Tavsiye olarak filmi başlatmadan önce yiyecek ve içeceklerinizi hazır edin, zira dolu dolu bir aksiyon sizi bekliyor.

Hepimizin yeni bir film izleyeceği zaman ilk kontrol ettiği noktası film karakterlerine can veren oyunculardır. Kimisi yeni isimleri keşfetmeyi sever, kimisi ise takip ettiği oyuncuların yeni filmlerini keşfetmeyi sever. Film yapım şirketleride en çok hayran kitlesine sahip olan oyuncu ve aktörleri oynatmayı her zaman mantıklı bulmuştur. Sebebi ise gişe hasılatını arttırmasında faydası olmasıdır.

Aksiyon filmleri kategorisinin aranan yüzlerinden olan Dwayne Johnson bir zamanlar Smackdown isimli dövüş gösterisinde aktörlük yapmaktaydı. Ancak son bir kaç yıldır çerezlik aksiyon filmlerinde rol almaya başlayarak Hoolywood dünyasına adını kazımaya başladı diyebiliriz. Hızlı ve Öfkeli serisinin de dünyaca ünlü olduğunu biliyoruz. Dwayne gibi büyük bir ismin yanına Jason Statham’ı da eklersek neler olacağını siz düşünün…

Serinin spin-off filmi olması beklentiyi düşürmüyor değil, ancak yinede hayranlarının filmi izlerken beklentilerinin üstünde bir şey olmasını umut ediyoruz bunun sebebi ise John Wick, Deadpool 2 gibi filmlerin yönetmenliğini yapan David Leitch’in Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminde de aynı koltukta oturmasıydı.

Yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.